Libra Ibuk

Covid 19 - Procedury

covid

...

 15mapa

Aktualności

 700x122  images 2020 BO sroda 0306 ciąg znaków wzór 1a

Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim.

Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim20 października, we wtorek o godz. 18.00 odbyło się spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim - poetą, krytykiem literackim, publicystą, eseistą, dziennikarzem i wydawcą, autorem szkiców i esejów krytycznoliterackich, a także redaktorem naczelnym „Gazety Kulturalnej”. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez naszą placówkę Budżetu Obywatelskiego "Książka dla każdego. Każdy czyta to, co lubi".

Pan Andrzej Dębkowski w bardzo ciekawy i intrygujący sposób opowiedział o swojej twórczości, o jej początkach i o coraz to nowych, zawodowych doświadczeniach. Ponadto twórca przedstawił również sylwetki znanych osób z życia kultury i literatury. Jego pasją jest fotografia, zaprezentował więc zgromadzonym swoje piękne, realistyczne zdjęcia przedstawiające krajobrazy, kwiaty oraz znanych ludzi. 

Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim   Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim   Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim   Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim   Spotkanie autorskie z Andrzejem Dębkowskim